ספורי הצלחה

מזה שנים שסבלתי מנפילת אנרגיה אחרי האוכל והייתי בטוח שזה נורמלי וטבעי. ניסיתי להפחית בכמויות, לאכול מתוק אחרי האוכל (מתוך מחשבה שאולי זה תוצר של נפילת סוכר), אבל שום דבר לא באמת עזר ולמדתי לחיות עם העובדה ששעתיים-שלוש אחרי האוכל אני די מנוטרל.  זה היה  מעיק במיוחד לאור העובדה שבעבודתי אני נדרש להיות אקטיבי ולקבל החלטות בכל שעות היום.
הגעתי לעפרי בעקבות המלצה של אמי וכבר לאחר הטיפול הראשון הרגשתי הבדל משמעותי: פתאום כבר לא חוויתי את אותה נפילת אנרגיה אחרי האוכל, והיום אני מוקיר תודה על כך שהרווחתי עוד שעתיים של צלילות ואנרגטיות בכל יום. כנראה שהגוף יודע הכי טוב מה נכון עבורו ורק צריך לדעת איך לתקשר איתו. השיטה מדויקת להפליא ואני ממליץ בחום לכל אחד.

אסף

 

 

 

בס"ד

עפרי יקירתי,

בימים אלו, מלאה חצי שנה לפגישתנו הראשונה – פגישה ששינתה את חיי מקצה לקצה.

כשהגעתי אלייך, נראיתי טוב, אך הרגשתי רע. המשקל שלי היה תקין לפי נתוני ה-B.M.I. המקובלים, בדיקות הדם שלי היו "לא-משהו" והייתי מוצפת בתרופות על בסיס יומי – שעשו רק חלק מהעבודה… חייתי על כוחות הנפש וממש לא על כוחות הגוף. הייתי קצת מיואשת מהרפואה הקונבנציונלית, שאבחנה חלק ניכר מהבעיות, אבל הצליחה לפתור רק את חלקן.

האבחון שלך, היה מהיר מאד. הגוף אותת מצוקה קשה והכל נראה די רע… תוך 3 חודשים, שבהם הקפדתי מאד על המזונות המותרים לי – "נולדתי מחדש". כאבי הבטן נעלמו, ההיקפים הצטמצמו להפליא, הסכרת התאזנה, מאגרי הברזל התמלאו וכוחות הגוף חיזקו את כוחות הנפש. הגעתי למצב שבו אני לא יכולה לחיות ללא ספורט ברמה היומיומית!!! מעבר לכל – הבדיקות ה"רגילות" השתפרו לאין שיעור!!!

אבחון חוזר אישר את הפרידה שהחלטתי עליה בעצמי – מגלוטן. החיים הפכו לקלים יותר והצורך בפחמימות פחת כמעט לגמרי. מעט אורז, קינואה ובטטות –מספקים את צרכי. מהשמרים נפרדנו עוד קודם לכן – ואין בי געגועים לאף אחד מהם. מעט תמרים מספקים את הצורך במתוק וכל השאר – היסטוריה.

מבחינתי, זה לא סוף פסוק. אני מקווה להגיע לאיזונים נוספים ולפגוש שוב עוד מזונות שיתאימו לי. אבל, גם אם לא – זה שווה הכל!!

אז… פשוט תודה על העולם החדש שנפתח בפני!!!

בהערכה רבה,

צילי

 

 

השינוי והגשמת החלום הפרטי שלי

החל משנות התיכון, עסקתי בשמירה  על המשקל, הקפדה על אורח חיים ותזונה המבוססת על כמויות עצומות של ירקות ופירות.
ידעתי שירקות מותר לאכול ללא הגבלה וכי פחמימות הן סכנה ואויב ולכן ביססתי את התזונה על ירקות וכמעט שנמנעתי מפחמימות.
מה שקרה הוא שכמויות הירקות הבלתי הגיוניות גרמו לי לנפיחות נוראית בבטן (אני בחורה רזה מאד כך שזה מאד בלט), גזים, שלשולים ומה לא…הבטן בלטה כל היום והפריעה לי מאד, חשבתי שמשהו אצלי לא בסדר והנחתי שזה קשור לשינוי הגוף בעקבות הריונות (3 ילדים).
התחלתי להתייעץ עם פלסטיקאים מתוך מטרה למצוא את התשובה לבעיה המטרידה. הרופאים טענו חד משמעית שאני סובלת מהחלשות של דופן הבטן כתוצאה מההריונות, והמליצו על ניתוח בו יתפרו את שרירי הבטן זה לזה ויחזירו את המצב לקדמותו. ניתוח בסגנון מתיחת בטן…אשפוז, ניתוח גדול, החלמה ארוכה וכו וכו…
רצה הגורל והתמזל מזלי, והגעתי לפגישה עם עפרי ילין. חיפשתי דרך לצאת ממעגל הסבל, הבנתי שבעיות העיכול קשורות לתזונה לקוייה.
עפרי אבחנה מייד את הבעיה והסבירה לי שהבעייה נובעת מכך שאני "מפוצצת" סיבים תזונתיים וזו הסיבה לבטן.שפשפתי את אזניי כלא מאמינה והייתי מאד סקפטית, אולם הבנתי שאין לי מה להפסיד…
בנינו תפריט מתאים והתחלתי לעשות שינוי חד מאד בתזונה.כמות הירקות ירדה בצורה משמעותית ועלתה כמות הפחמימות.
תוך מספר ימים נעלמה הבטן כלא הייתה!
הבטן התיישרה והנפיחות ירדה. עד לרגע זה אני לא מאמינה….אחרו חודשים של ייעוצים עם אינסוף רופאים, המלצות לניתוחים וכו וכו, עפרי בדקות ספורות היא זו שפתרה לי את הבעיה וממש הגשימה לי חלום.
אני מורידה את הכובע בפני עפרי על המקצועיות הרבה, ההבנה, האמפטיה והתמיכה הרבה שהיא מעניקה לאורך כל הדרך. 
אין ספק שעפרי הרוויחה אותי כלקוחה להרבה שנים, גם הגשימה לי חלום וגם חסכה ממנה ניתוח כואב מאד ויקר ללא סיבה!!!
 
 
 
 

אז ככה, החיים מתחלקים ללפני ואחרי…

בגיל 19, בעודי חיילת, כמו כל בנות ישראל אני חושבת, נורא רציתי להשיל מעליי כמה ק"ג עודפים (וכמה שיותר!).

באופן לא רגיל לבנות גילי החלטתי לעשות את זה בדרך הבטוחה והמאוזנת, חיפשתי המלצות לדיאטניות. חברה טובה שלי אמרה לי "יש לי מישהי אלופה בשבילך".. ולפני שהיא סיימה את המשפט כבר הטלפון היה ביד, וקבעתי את התור.

הגעתי לעפרי עם המון אופטימיות, וכבר ראיתי את עצמי נעלמת.. אבל לא כך היה…

אחרי חודשים ארוכים של דיאטה מאוזנת בשילוב של ספורט, לא הצלחתי לרדת במשקל, רק ההיקפים היו מצטמצמים וגם זה בקושי.

אחרי ימי בכי ותסכול, הבנו שהבעיה כאן היא קצת שונה… והיא סיפרה לי מכשיר אבחון , איתו היא עובדת , שבודק את תפקוד הגוף, על פי המצב הגופני נקבעים המזונות שיש לאכול.

כמו כל דבר בחיים.. הכל עניין של איזון!

אז אחרי בדיקה בת שעה, שבה נפרדתי (לתקופה) מהמון מאכלים שאני אוהבת.. גיליתי (שוב זו עפרי) שאני לא כל כך מאוזנת הורמונאלית (יצא שהורמון הפרולקטין לא מאוזן)… וכדאי ללכת לרופא לעשות בדיקה דם…

ואכן, אחרי בדיקת דם, הממצאים היו לא תקינים, "עודף הורמון פרולקטין".

אני רק יכולה להגיד, שבזכות עפרי בשילוב עם המכונה הזאת, חיי השתנו..

היום, שמונה שנים אחרי, עפרי היא "המנטורית" שלי לענייני תזונה. אחרי שעלינו על הבעיה ההורמונלית וטיפלנו בה, שמרתי על תפריט שמותר לי לאכול. ובלי לעשות יותר מידי הק"ג התחילו להעלם!!!

אז היום בגיל 27, פחות15 ק"ג, שדרך אגב רוב הקילוגרמים ירדו כבר ממש בתחילת הדרך, אני עדיין מקפידה לאכול מה שיוצא בבדיקה, שאני עושה אחת למספר חודשים.

ליה.

 

 

הגעתי לעפרי בתקופה קשה פיזית ונפשית בחיי, סבלתי מאנמיה כרונית וכל כדורי הברזל ותרופות הסבתא לאוכל עשיר בברזל, לא עזרו.. הייתי עייפה, מותשת, לא אכלתי טוב ובגדול, לא הייתי מאוזנת בכלל.

באותה תקופה גם עברתי שתי הפלות והמחיר הנפשי היה קשה.

הגעתי לעפרי בהמלצת חברה, עפרי עשתה לי בדיקה באמצעות מכשירmsas professional ,אשר בדק גם את כל המערכות בגוף ובנוסף נותן התאמת תזונה ספציפית.

. בסופה של הבדיקה עפרי עברה על הכל בקפדנות ובנתה לי "תכנית שיקום" הכללה תפריט מאוזן, ויטמינים שחסרים, פרחי באך והכל בסבלנות, בגישה אופטימית ונותנת בטחון.

כעבור חודשיים וחצי, לאחר הקפדה על התפריט החדש, עשיתי בדיקות דם ולתדהמתי ראיתי שכל המדדים של הברזל שילשו את עצמם והתוצאות היו טובות מאוד ויצאתי מהאנמיה (!!) כעבור כמה זמן גם נכנסתי להריון שהחזיק עד הסוף בלי בעיות בכלל.

ממליצה בחום לכל אדם שסובל מבעיה מסויימת, פיזית או נפשית או סתם רוצה לבדוק אם הכל בסדר להגיע לעפרי.תכירו מישהי מקצועית, סובלנית, נוסכת ביטחון ומקסימה…

לילך

 

 

הגעתי לעפרי דרך חברה טובה של אמא שלי, שהמליצה עליה בחום. במשך כחודש (אבל גם לפרקים במשך שנים) הייתי מרגישה בחילה וכאבי בטן בכל ערב ולפעמים אף היייתי מקיאה אם הייתי שותה מים אחרי שעה מסוימת. מכיוון שהייתי לפני טיול של חצי שנה ואמא שלי לא רצתה שאסע במצב כזה, הגעתי לעפרי. אפילו בלי שאספר לה מה מטריד אותי, באמצעות המכשיר המדהים שלה, עפרי עלתה על כל הבעיות ואף חשפה בעיות שלא הייתי מודעת אליהן.
חזרתי אליה חודש אחרי הפגישה הראשונה עם שיפור עצום ותפריט שהשתנה מן הקצה אל הקצה.
כשחזרתי אליה עם שובי מחו"ל, צצו בעיות חדשות ובעיות ישנות הגיעו על פתרונן. בעקבות ההצלחה הרבה, המלצתי עליה גם לחברים ולמשפחה, וחלקם הפכו למטופלים שלה בעצמם.
 
מעבר להערכה המקצועית העצומה, התחברתי לעפרי גם ברמה האישית ואני רואה בה חברה ולא רק מטפלת. אני מחכה בשמחה לכל מפגש איתה ותמיד מתקבלת בחיוך ובשמחה. 
 
ממליצה בחום למתעניינים ולמתעניינות.
 
תמר
 
 
 
 
 
כידוע בעיה בתיפקוד בבלוטת התריס היא ענין שכיח למדי…
בדקתי ובררתי מהן האפשרויות העומדות בפני, כידוע במרבית המקרים לוקחים כדור לכל החיים, האמנתי שישנה דרך ריפוי אחרת ומבני משפחה שמעתי על שיטת הריפוי שעפרי משתמשת בה.
נבדקתי,אובחן קושי בבלוטת התריס,קיבלתי דיאטה אדוקה למדי.
יש לציין שהתמדתי עד אחרון הפרטים כאשר מה שמחזיק אותי זו הידיעה,כי באם דרך זו לא תצלח,אאלץ לקחת תרופות כל חיי.
הגעתי לעפרי אחרי חודשיים וחצי של שינוי תזונתי.והלא יאומן התרחש,בלוטת התריס שלי מאוזנת ועימה גם שאר מערכות הגוף שלי! זו הרגשה נהדרת.
תודה
חן
 
HTMLine - בניית אתרים
FRESH - עיצוב גרפי